Jesteś tutaj:Kultura Kino letnie zagościło nad Jeziorem Jelonek
sobota, 27 sierpnia 2022 10:29

Kino letnie zagościło nad Jeziorem Jelonek

 
Kino letnie zagościło nad Jeziorem Jelonek źródło: Królewski Festiwal Artystyczny

Spora publiczność zebrała się w piątkowy wieczór na pokazie kina letniego, które zorganizowano nad brzegiem popularnej "Wenecji".

Propozycja wyświetlania filmu w tej scenerii już w poprzedniej edycji spotkała się z pozytywnym odzewem mieszkańców. Korzystając z naturalnych warunków terenowych i możliwości przygotowania całego pleneru do zorganizowania pokazu, po raz kolejny w ramach Królewskiego Festiwalu Artystycznego odbywa się kino letnie.

W miniony piątek była okazja do obejrzenia filmu "Włoskie wakacje", a jeszcze dzisiaj (tj. sobota) o godzinie 21 na skwerze z leżakami przy ul. Jeziornej zaprezentowany zostanie film "Chłopiec z chmur".

Natomiast niedzielę 28 sierpnia kino przeniesie się na Rynek, gdzie również o godzinie 21 wyświetlony będzie film pt. "Deszczowy dzień w Nowym Jorku". 

źródło: KFA

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane