Jesteś tutaj:Kultura „Klasyczny wieczór” na dziedzińcu Starego Ratusza
piątek, 15 lipca 2022 16:06

„Klasyczny wieczór” na dziedzińcu Starego Ratusza

 
„Klasyczny wieczór” na dziedzińcu Starego Ratusza zdjęcie nadesłane

Wczorajszy wieczór z pewnością był dla wielu gości Starego Ratusza pięknym i jednocześnie relaksującym przeżyciem - wszystko dzięki muzyce artystów z Prestige String Quartet.

Wieczory z Klasyką już na dobre wpisały się w program Królewskiego Festiwalu Artystycznego i zgodnie z tą kulturalną, goszczącą w każde wakacje tradycją, organizatorzy zaprosili na koncert zespołu Prestige String Quartet, który pojawił się w miniony czwartek na dziedzińcu Starego Ratusza.

Kwartet smyczkowy Prestige powstał z inicjatywy przyjaciół – absolwentów bydgoskiej Akademii Muzycznej, którzy postanowili połączyć swoje indywidualne doświadczenia muzyczne we wspólny projekt, a który szybko znalazł uznanie i wywołał szerokie zainteresowanie zespołem. W czwartkowy wieczór artyści zaprezentowali program artystyczny wypełniony najróżniejszymi - tymi znanymi z szeroko rozumianej kultury popularnej, ale i te bardziej klasyczne.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane