Jesteś tutaj:Kultura Książka o dziejach Winiar ponownie w sprzedaży
poniedziałek, 11 lipca 2022 12:27

Książka o dziejach Winiar ponownie w sprzedaży

  mnopr

Po dodruku w sprzedaży ponownie pojawiła się książka "Dzieje osiedla Winiary w Gnieźnie". Publikację można nabyć w siedzibie Archiwum Państwowego.

Kilka tygodni temu swoją promocję miała publikacja, autorstwa Marka Szczepaniaka i Grażyny Tyrchan pt. "Dzieje Osiedla Winiary w Gnieźnie". Jest to syntetyczny zbiór faktów, dat, wydarzeń, stanowiący swojego rodzaju kronikę tej w zasadzie najmłodszej, ale już liczącej pół wieku części miasta. 

Książka od momentu promocji cieszyła się takim zainteresowaniem, że w ciągu jednego spotkania autorskiego rozeszły się wszystkie egzemplarze. Dlatego zdecydowano o dokonaniu dodruku, który właśnie trafił do sprzedaży.

Publikację można nabyć w siedzibie gnieźnieńskiego oddziału Archiwum Państwowego przy ul. Sobieskiego 20 w godzinach otwarcia. Budynek znajduje się w głębi kompleksu dawnych koszar, za hotelem Nest i salą gimnastyczną. Książka jest w cenie 25 zł. Ponieważ archiwum nie jest placówką handlową, pracownicy proszą osoby chętne do dokonania zakupu o zgłaszanie się z odliczoną kwotą gotówki. Oferta jest ważna do wyczerpania nakładu.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane