Jesteś tutaj:Kultura „Piosenki z Kabaretu Starszych Panów” - koncert duetu jazzowego
poniedziałek, 13 czerwca 2022 16:31

„Piosenki z Kabaretu Starszych Panów” - koncert duetu jazzowego

 
„Piosenki z Kabaretu Starszych Panów” - koncert duetu jazzowego zdjęcie nadesłane

W najbliższą sobotę w Centrum Kultury "Scena to dziwna" odbędzie się koncert dobrze znanych gnieźnieńskim miłośnikom jazzu Bogdana Hołowni i Pawła Pańty.

Tym razem muzycy przyjadą na zaproszenie Agencji Artystycznej Jazz Gra z repertuarem pod hasłem „Piosenki z Kabaretu Starszych Panów”. Wydarzenie to będzie piękną podróżą w czasy, kiedy tworzyła ta znana grupa. 

- Ponownie zagości u nas wspaniały duet Hołownia i Pańta. Tym razem w programie będą mieli kultowe utwory z Kabaretu Starszych Panów Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego. Trudno się dziwić, że wybrano m.in. utwór "Szarp pan bas", co wybrał między innymi basista. To jeden z tych utworów, który usłyszymy i zobaczymy w wykonaniu tych wspaniałych artystów - mówił Krzysztof Gronikowski z Jazz Gry. 

Podczas koncertu będzie można usłyszeć znane i podziwiane utwory w arcyciekawej, jazzowej aranżacji i interpretacji. Zaproszenia na koncert można nabyć u organizatora pod numerem 782 152 062. Występ odbędzie się w sobotę 18 czerwca o godzinie 19 w CK eSTeDe.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane