Jesteś tutaj:Kultura „Co mi w duszy gra - cisza” - wernisaż wystawy fotografii
piątek, 03 czerwca 2022 08:00

„Co mi w duszy gra - cisza” - wernisaż wystawy fotografii

  mn
„Co mi w duszy gra - cisza” - wernisaż wystawy fotografii zdjęcie nadesłane

Zapraszamy na wernisaż wystawy we współpracy z Gnieźnieńskim Uniwersytetem Trzeciego Wieku.

Wystawa we współpracy z GUTW odbędzie się w sali Starego Ratusza 10 czerwca 2022 r. o godz. 12.00. Fotografie zostały przygotowane przez studentów seniorów uniwersytetu i przedstawiają odpowiedzi na dwa tematy: „Co mi w duszy gra” oraz „Cisza”.

Wernisaż jest też okazją do spotkania i świętowania uroczystości jubileuszu 16-lecia działalności gnieźnieńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Wystawa będzie dostępna dla zwiedzających do końca czerwca br. Wstęp wolny

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane