Jesteś tutaj:Kultura Abolicja w Bibliotece Publicznej
czwartek, 05 maja 2022 12:10

Abolicja w Bibliotece Publicznej

 

Osoby, które z jakichś powodów do tej pory nie oddały wypożyczonych książek do Biblioteki Publicznej, będą to mogły zrobić w przyszłym tygodniu. 

W związku z obchodzonym XIX Ogólnopolskim Tygodniem Bibliotek, gnieźnieńska książnica przygotowała różne propozycje dla swoich czytelników. Jedna z nich skierowana jest do osób, które wypożyczywszy pozycje z jej zasobów, do tej pory ich nie oddały w terminie. 

Niezależnie od tego, czy książka zalega od kilku dni czy też miesięcy, z okazji Tygodnia Bibliotek dyrektor Biblioteki Publicznej Miasta Gniezna ogłosił abolicję dla czytelników. Od wtorku 10 maja do soboty 14 maja będzie można zwrócić wypożyczone książki bez jakichkolwiek finansowych konsekwencji. Na niektóre z nich na pewno czekają inni zainteresowani czytelnicy!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane