Jesteś tutaj:Kultura Piknik dla WOŚP-owych wolontariuszy
środa, 04 maja 2022 17:14

Piknik dla WOŚP-owych wolontariuszy

 

Od finału WOŚP Gniezno upłynęło już kilka miesięcy, całkiem niedawno podsumowano zbiórkę w Pierwszej Stolicy. Zebrano ponad 330 tys. zł.

Organizatorzy tegorocznej edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz zorganizowanego kilka tygodni temu biegu na rzecz pomocy Ukrainie, zapraszają wolontariuszy i zainteresowanych na spotkanie, które odbędzie się w najbliższy piątek w CK eSTeDe.

- Organizujemy piknik dla wolontariuszy, którzy wsparli Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy oraz zbiórkę darów dla Ukrainy. Odbędzie się on w piątek o godzinie 18. Zapraszamy wszystkich, którzy brali udział, byli z nami - przekazała Ewa Przybylska, dyrektor CK eSTeDe.

- Zapraszamy tych, którzy dali więcej niż można było sobie wyobrazić. Są takie osoby, które dały ponad miarę, wymieniali puszki - mówił Kazimierz "Tinkers" Kubów, zachęcając wszystkich do przyjścia na imprezę integracyjną. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane