Jesteś tutaj:Kultura Darmowy zapis do biblioteki dla uchodźców z Ukrainy
czwartek, 07 kwietnia 2022 07:31

Darmowy zapis do biblioteki dla uchodźców z Ukrainy

  mn

Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna zaprasza uchodźców wojennych z Ukrainy do korzystania ze swoich zbiorów. Zapisy będą darmowe.

Nowi czytelnicy zostaną objęci takimi samymi prawami i zobowiązaniami, jakie dotyczą czytelników już zapisanych. Biblioteka posiada bogaty zbiór książek obrazkowych, które z pewnością sprawdzą się dla małych czytelników, a także pewien zasób beletrystyki w językach obcych: ukraińskim, angielskim czy niemieckim. Staramy się też poszerzyć księgozbiór w języku ukraińskim – będziemy wdzięczni za dary książkowe w tym języku.

Zapisów można dokonać we wszystkich placówkach bibliotecznych:

• Biblioteka Główna – Wypożyczalnia dla Dorosłych, ul. Mieszka I 16

• Biblioteka Główna – Wypożyczalnia dla Dzieci, ul. Mieszka I 15

• Filia nr 1, ul. Krucza 3

• Filia nr 2, ul. Staszica 12a

• Filia nr 9, os. Orła Białego 18

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane