Jesteś tutaj:Kultura „Młyn” odżyje w nowej roli
piątek, 18 lutego 2022 18:50

„Młyn” odżyje w nowej roli

 

Ponad rok po zamknięciu Klubu Muzycznego "Młyn", pojawiły się wieści o jego dalszej przyszłości, która rysuje się w wyjątkowej formie.

Ponad rok temu wielu gnieźnian zaskoczyła informacja o zakończeniu działalności "Młyna". Popularny klub muzyczny po kilkunastu latach istnienia został zamknięty, a choć po kilku miesiącach nastąpiła niezbyt udana próba wznowienia działalności przez innego najemcę (i pod innym szyldem), to widać było iż miejsce to czeka na coś z pomysłem. Dzisiaj takie informacje zostały podane na dotychczasowej stronie "Młyna".

- Szykuje się mała rewolucja w środku jak i na zewnątrz jednak uwierzcie mi będzie tu biło serce Naszego Młyna. Na trzecim piętrze będzie… zresztą jeszcze chwile poczekajcie - ja już widziałem - warto! Szykuje się nam fantastyczne kulinarne  miejsce dla całej rodziny z artystyczno-kulturalnym tłem! - napisał Piotr Żelazowski, wieloletni właściciel "Młyna".

Nowy lokal będzie prowadzony przez te same osoby, które prowadzą Tanken Pub, a w środku ma działać lokal gastronomiczny. Od trzech miesięcy w budynku trwały prace remontowe, dzięki którym obiekt zyskał nową aranżację: - Mam do Was prośbę! Dajcie chłopakom niezliczona ilość lajków i udostępnień. Niech wszyscy wiedza, że Młyn dostał drugie życie i tworzy się na nowo dla nas! Z wami mogą tego dokonać. Czasy po-w trakcie-przed pandemią i galopująca inflacją są potężnym wyzwaniem! - przekazał na profilu "Młyna".

3 komentarzy

 • Link do komentarza majki poniedziałek, 21 lutego 2022 17:50 napisane przez majki

  Super metamorfoza. W końcu będzie można miło spędzić czas z całą rodziną, kosztując dań a zarazem delektując się klasyczną muzyką graną na żywo :)

 • Link do komentarza Krzystzof Fischer sobota, 19 lutego 2022 20:55 napisane przez Krzystzof Fischer

  Panowie proszę tylko żeby pamiętać - muzyka , koncerty , chillout .
  Nie zepsujcie tego muzyką z "radia" to nie Tanken ! to nie PUB to klub "Muzyczny" , nie wielki katering jest na plus . To jedyna zmiana jakom uznaje .

 • Link do komentarza Marek ZYGMUNT sobota, 19 lutego 2022 12:30 napisane przez Marek ZYGMUNT

  Fantastyczna informacja. Młyn na Tysiącleciu znowu zatętni życiem. Hura ! Hura ! Hura !!. A przy okazji zapytam . Może ktoś coś wie, kiedy w podobny sposób zatętni życiem Młyn przy ulicy Wrzesińskiej? W tamtym rejonie są aż dwie uczelnie wyższe . I dla tamtej młodzieży Młyn przy ulicy Wrzesińskiej byłby dosłownie ich klubem studenckim. !!!!! Warto zaznaczyć , że tamten Młyn jest nawet ciut większy od tego na Tysiącleciu !!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane