Jesteś tutaj:Kultura Koncert Piotra Lemańskiego już pod koniec grudnia
wtorek, 21 grudnia 2021 12:03

Koncert Piotra Lemańskiego już pod koniec grudnia

 

Zapraszamy na ostatni w tym roku koncert, organizowany przez Agencję Artystyczną Jazz Gra. Tym razem wystąpi Piotr Lemański.

Jeszcze nie przebrzmiały melodie ostatniego koncertu Bogdana Hołowni i Pawła Pańty, organizowanego w Restauracji Ratuszowa, a już na gnieźnian czeka kolejna muzyczna uczta w tym miejscu. Tym razem do Gniezna przybędzie gitarzysta tego nurtu Piotr Lemański, a występ przebiegać będzie pod hasłem "Kolędy na jazzową nutę".

- Tajniki gry studiował przez kilka lat u legendy polskiej gitary jazzowej Marka Blizińskiego. Oprócz posiadania własnych zespołów, ma na koncie współpracę z większością muzyków stanowiących "ekstraligę" polskiej sceny jazzowej - przekazał Krzysztof Gronikowski z Agencji Artystycznej Jazz Gra. Jak dodaje, artysta sam przyznaje iż do dziś ma legitymację legendarnego, gnieźnieńskiego Jazz Club Amok. 

Piotr Lemański gra na gitarze zbudowanej specjalnie dla niego, a teraz będzie okazja usłyszeć jego występ we wnętrzach Restauracji Ratuszowa. Występ odbędzie się w ostatni czwartek tego roku, w przededniu Sylwestra - 30 grudnia o godzinie 20:00. Bilety w cenie 35 zł dostępne będą przed koncertem. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane