Jesteś tutaj:Kultura Wydarzenia w klubie, który jest już zamknięty
środa, 01 grudnia 2021 09:39

Wydarzenia w klubie, który jest już zamknięty

 

Występy zaplanowane w jednym z lokali na terenie miasta, nie odbywają się w docelowej lokalizacji, ponieważ... jest on zamknięty.

O tej nietypowej sytuacji poinformował nas jeden z mieszkańców, który przekazał iż w miniony poniedziałek miał się odbyć występ standup Wiolki Walaszczyk. Był on zaplanowany już miesiąc temu tj. 27 października w Klubie Muzycznym "Wolf" przy ul. Roosevelta, który od jakiegoś czasu działał w miejscu dawnego Klubu Muzycznego "Młyn". Wówczas jednak impreza została przeniesiona (rzekomo z powodu "spalonej skrzynki elektrycznej") na 29 listopada. Niektórzy otrzymali wówczas też zwrot za bilety.

W miniony poniedziałek 29 listopada, przedstawiciele stand upu zaczęli w Gnieźnie "na gorąco" poszukiwać sali, w której miał się odbyć występ. Okazało się bowiem, że dotychczasowa lokalizacja przestała już funkcjonować jako klub. Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że lokal został zamknięty jeszcze przed pierwotnie zaplanowanym występem Wioli Walaszczyk - szyld z nową nazwą klubu, znajdujący się nad wejściem, został bowiem zdjęty 23 października.

W miniony poniedziałek akcja odnalezienia nowej sali oraz nagłośnienia zakończyła się w końcu sukcesem i wydarzenie odbyło się w Regimencie, choć artystka poinformowała o tym dopiero w godzinach wieczornych, kiedy wszystko zostało dopięte. Z zamieszczonych w serwisie kupbilecik.pl komentarzy osób, które uczestniczyły w wydarzeniu wynika, że standup się odbył, ale tylko dzięki opanowaniu całej sytuacji przez prowadzących występ. Nie zostawiają za to suchej nitki na najemcy zamkniętego lokalu.

To nie koniec, bowiem jak się okazuje, na najbliższą sobotę 4 grudnia zaplanowany został jeszcze inny występ standupu. Tym razem jest to Maciej Brudzewski, który razem ze swoim programem miał także wystąpić w Klubie Muzycznym "Wolf". Wiadomo już, że tak się nie stanie, choć w serwisach wydarzenie jest jeszcze zaplanowane w tej lokalizacji. Jak we wtorek napisał sam występujący, odpowiadając na informacje o zamknięciu klubu "właśnie słyszałem jakie jaja!!! Jutro też zmieniam miejsce, informacja przyjdzie smsem i na maila". Do tej pory jednak nowa lokalizacja występu nie została jeszcze podana. 


 

 

 

2 komentarzy

  • Link do komentarza andzia czwartek, 02 grudnia 2021 08:31 napisane przez andzia

    Jak działał jak PUB na Łubieńskiego to się nie dziwię, że zamknęli...Barmanka jakby miała focha, że w ogóle się weszło do lokalu, najlepiej gdyby klient sam się obsłużył, ze szkła lepiej nie korzystać chyba że chce się pić po poprzenikach bo "wody pokale dawno nie widziały", stoły brudne, nie wspomne, że temperatura niewiele różni się od temperatury na zewnątrz...Masakra...Pytanie-gdzie jest Sanepid?

  • Link do komentarza jagnię środa, 01 grudnia 2021 18:16 napisane przez jagnię

    wataha się rozpierzchła... :)))

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane