Jesteś tutaj:Kultura Wielkopolanin wobec zarazy - promocja książki
piątek, 15 października 2021 14:54

Wielkopolanin wobec zarazy - promocja książki

  mn
Wielkopolanin wobec zarazy - promocja książki zdjęcie nadesłane / Fotografia DazFoto

Już 16 października zapraszamy na promocję publikacji autorstwa Michała Szymańskiego pt. "Wielkopolanin wobec zarazy - dorobek naukowy ks. Marcina z Kłecka".

Promocja odbędzie się w Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kłecku o godz. 15:00 - dla uczestników darmowy egzemplarz. Honorowy Patronat na publikacją objęli ks. abp Wojciech Polak, Prymas Polski oraz Burmistrz Gminy Kłecko, Adam Serwatka.

Realizatorem projektu jest: Bractwo Rycerskie Ziemi Sieradzkiej. Projekt dofinansowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego. Podczas promocji będzie można spróbować oraz nabyć wyczekiwaną Musztardę ks. Marcina z Kłecka.
 

1 komentarz

  • Link do komentarza Pelacha piątek, 15 października 2021 17:18 napisane przez Pelacha

    W 1849 r. miała miejsce epidemia cholery w Wielkopolsce. Syn tej ziemi bł. Edmund Bojanowski pospieszył z pomocą najuboższym, leżącym chorym w prostych wiejskich chatach. Sam słabego zdrowia, a najważniejsze, nie używał maski ani rękawiczek! Można? Można! Dziękujemy, Kochany Edmundzie!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane