Jesteś tutaj:Kultura Gniezno za pół ceny - oferta lokali i instytucji
piątek, 24 września 2021 10:00

Gniezno za pół ceny - oferta lokali i instytucji

 

W ten weekend odbędzie się kolejna edycja akcji, polegającej na obniżce cen wybranych produktów, usług oraz atrakcji o 50%.

Celem tej inicjatywy jest zachęcenie turystów odwiedzających Gniezno, jak i mieszkańców Grodu Lecha do skorzystania z oferty turystycznej naszego miasta a także przedłużenie sezonu turystycznego w mieście oraz zaprezentowanie towarów i usług znajdujących się w ofercie partnerów akcji.

Akcja ta przeprowadzana jest już po raz kolejny i na stałe wpisuje się w kalendarz wydarzeń w naszym mieście. Poniżej przedstawiamy oferty lokali i instytucji (obowiązujące 25 i 26 września), które zgłosiły swój akces w wydarzeniu:

 

Parowozownia Gniezno - bilety wstępu 50% - zwiedzanie o godzinie 11:30, 30:00 i 14:30.

JumpNow Park Trampolin - ul. Gdańska 118 - bilet wstępu na 60 i 100 minut za 50% ceny

Nasza Zagroda Alpaki - Kłeckoska 73 - 50% zniżki za wizytę w ogrodzie po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej

Taste of Chicago - Rynek 20 - 50% zniżki na cheeseburger, hella cheeseburger, bekon burger, krążki cebulowe, piwa bezalkoholowe, piwa Warka, Somersby Pina Colada, Armagedon

Restauracja Krzesełko - Rynek 9 - 50% zniżki na zupę (krem z dyni), leczo, pieczeń wieprzową w sosie grzybowym, ciasta (promocja tylko w lokalu)

Wytwórnia Lodów Prawdziwych - Chrobrego 1 - 50% zniżki na wszystkie kawy

Sushi-house - Dąbrówki 4 - 50% zniżki na futomaki 6 sztuk, special rolls 8 sztuk, mała porcja ramenu z wieprzowiną 10 zł (promocja tylko w lokalu)

Restauracja Ratuszowa - Chrobrego 40 - 50% zniżki na barszcz zabielany z ziemniakami purre, sałatkę grecką, spaghetti z kurczakiem i pomidorami, pieczeń z karkówki z ziemniakami puree i słodką kapustą

MOMO Pasta i Vino - 3 Maja 1 - 50% zniżki na wszystkie pizze z menu

Cud - Podgórna 7a - wszystkie kawy z ekspresu 50% taniej

Muzeum Początków Państwa Polskiego - 50% zniżki na bilety w sobotę, a w niedzielę wstęp bezpłatny

Cukiernia Sowa - Roosevelta 46 (Kaufland) - 50% zniżki na kawy na miejscu: Caffe Crema, Espresso oraz ciasta na miejscu: czarny las, jabłecznik deserowy, sernik z jabłkami, babeczka budyniowa, babeczka kajmakowa

Cukiernia Sowa - Rzeźnicka 1 - 50% zniżki na kawy na miejscu: Caffe Crema, Espresso oraz ciasta na miejscu: czarny las, jabłecznik deserowy, sernik z jabłkami, babeczka budyniowa, babeczka kajmakowa

Fabryka Nalewek Bolesława Kasprowicza - Chrobrego 3 - 50% zniżki na wybrane dania z karty menu restauracji

Lady Cat - Roosevelta 48 - 50% zniżki na Slim Belly - z rozmiaru mniej w 28 dni (analiza, konsultacje i treningi z pasem)

Taj Mahal Indyjska Restauracja - Chrobrego 44 - 50% zniżki na wybrane dania z menu

Basen GOSiR - bł. Jolenty 5 - 50% zniżki za wstęp na basen (przedłużenie pobytu według cennika)

Sport Pub - Chrobrego 2 - 50% zniżki na dużą pizzę nr 1 - 4

KOKU Sushi - Rynek 20 - 50% zniżki na wszystkie rolki w menu z pieczonym łososiem teriyaki

Kawiarnia Mocca - Chrobrego 7 - 50% zniżki na kawę białą lub czarną, wybrane ciasto, deser lodowy trio, deser lodowy czekoladowy, owoce z bitą śmietaną (bez lodów)

Hotel Lech -  Bł. Jolenty 5 - Cena pokoju ze śniadaniem i 1 godziną basenu: 1 os. 90 zł, 2 os. 110 zł, 3 os. 160 zł. 
 

Organizatorami „Gniezno za pół ceny” są Urząd Miejski w Gnieźnie i Organizacja Turystyczna „Szlak Piastowski”.

1 komentarz

  • Link do komentarza Neo niedziela, 26 września 2021 11:53 napisane przez Neo

    Taka akcja, że szok! Za mało firm za mała reklama i tylko wybrane produkty lub to co nie schodzi za 50%. Zenada!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane