Jesteś tutaj:Kultura Dzień dziecka w eSTeDe
sobota, 29 maja 2021 16:29

Dzień dziecka w eSTeDe

 

Wiele atrakcji dla najmłodszych zostało przygotowanych w ramach powiatowych obchodów Dnia Dziecka, które odbyły się w Centrum Kultury "Scena To Dziwna".

Tego dnia na scenie CK eSTeDe na scenie zagościł Teatr Rozrywki Trójkąt z autorskim spektaklem detektywistycznym dla dzieci pt. “Wielka Tajemnica”. W amfiteatrze pojawiła się spora grupa dzieci wraz z rodzicami i opiekunami, a choć wydarzenie trzeba było w pewnym momencie przenieść do sali widowiskowej z uwagi na deszcz, który nagle spadł nad widzami, to nie zaburzyło to zbytnio programu przygotowanego przez artystów.

Tuż po tym dla wszystkich gości ośrodka przygotowano wiele stanowisk z zabawami i warsztatami. Nie zabrakło sypania mandali, produkcji mydła, wyrobów rękodzielniczych, dekoracji włosów, zabaw zręcznościowych, wyczynowych, tanecznych strzelania z łuku oraz wielu innych, na które zaprosili organizatorzy sobotniego wydarzenia.

 

 

 

 

 

 

 

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane