Jesteś tutaj:Kultura Jazz na białe święta - koncert online
poniedziałek, 04 stycznia 2021 06:53

Jazz na białe święta - koncert online

 
Jazz na białe święta - koncert online kadr z nagrania

Zapraszamy do obejrzenia koncertu zespołu jazzowego Trio Bon Ton, który zrealizowany został w ostatnich dniach grudnia ubiegłego roku.

Agencja Artystyczna JazzGra, kończąc kulturalny program 2020 roku, zaprosiła do udziału w projekcie wyjątkowy zespół w składzie: Piotr Biskupski (perkusja), Piotr Olszewski (gitary) i Grzegorz Nadolny (kontrabas) z którymi gościnnie wystąpiła na wokalu Adela Konop. Występ pt. "Jazz na białe święta". Zapraszamy do oglądania.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane