Jesteś tutaj:Kultura Koncert chóralny w formie wirtualnej
poniedziałek, 16 listopada 2020 10:21

Koncert chóralny w formie wirtualnej

 

Zapraszamy do obejrzenia, a przede wszystkim odsłuchania koncertu kilku zespołów wokalnych, które wystąpiły w ramach 18. edycji Gnieźnieńskich Spotkań Chóralnych.

T​egoroczny koncert z oczywistych powodów nie mógł dojść do skutku, dlatego wszyscy uczestnicy, którzy byli zaplanowani w programie, wykonali swój występ przed kamerą lub też przesłali repertuar, pozwalając połączyć go w jeden materiał. W takiej formie koncert można oglądać na kanale YouTube.

W programie występują: Chór "Cantabo Dominum" z Zamościa, Chór św. Ojca Pio z Gniezna, Koło Śpiewacze "Lira" z Pniew, Chór "Imo Pectore" ze Zdziechowy oraz Chór Męski "Dzwon" z Gniezna. 

 

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane