Jesteś tutaj:Kultura Giełda płyt winylowych w Młynie
czwartek, 08 października 2020 10:05

Giełda płyt winylowych w Młynie

  mn
Giełda płyt winylowych w Młynie zdjęcie nadesłane

Zapraszamy na kolejną edycję giełdy, na której miłośnicy płyt winylowych będą mogli znaleźć poszukiwane przez siebie wydania.

Po dłuższej przerwie giełda powraca z muzycznymi perełkami do Klubu Muzycznego Młyn przy ul. Roosevelta. Już w niedzielę 18 października w godzinach od 16:00 do 19:00 odbędzie się Vinyl Zone. Jest to świetna okazja do zdobycia poszukiwanej płyty lub kasety wśród kilku tysięcy nośników! 

Organizatorzy posiadają rzadkie stare kolekcjonerskie wydania w super stanach oraz współczesne wydania w świetnych cenach, dbając o to, aby każdy znalazł coś dla siebie. Zainteresowani wystawieniem się na giełdzie proszeni są o kontakt pod numerem telefonu: 537 624 377 - wstęp bezpłatny.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane