Jesteś tutaj:Kultura Part Of The Kitchen wystąpi w MOK-u
poniedziałek, 21 września 2020 15:41

Part Of The Kitchen wystąpi w MOK-u

 

Zapraszamy na niezwykły koncert poznańskiej grupy Part Of The Kitchen. Już w najbliższy piątek wystąpi w Miejskim Ośrodku Kultury.

Powstały w 2016 roku zespół powinien być dobrze już znany gnieźnianom, którzy mieli szansę go posłuchać w ubiegłym roku w Dobrym Browarze. Grupa przyjeżdża ponownie do Pierwszej Stolicy Polski, ale tym razem nie będzie to taki sam repertuar muzyczny, ale coś wyjątkowego do posłuchania.

- Zespół, który jest już znany ze swojego występu we wrześniu ubiegłego roku. Nie będzie to jednak odgrzewanie starych utworów, jakby mogło się wydawać, ale będzie to ten sam zespół z muzyką z płyty, która miała zostać wydana, ale przez pandemię nie wyszła. Zespół inaczej aranżacyjnie podszedł do tematu związanego z tą płytą, która nosi nazwę "Echokosmos". Utwory są inaczej zaaranżowane, teksty są generalnie polskie, a muzyka i całość kompozycji - co jest znamienne - wszędzie jest muzyką autorską - przyznał Krzysztof Gronikowski z Agencji Artystycznej JazzGra. Jak dalej dodał: - Tej muzyki nie da się zaszufladkować. Jest w tym szczypta różnych nurtów - i muzyki rockowej, jazzowej, etno i ballady oraz wyrafinowanego popu. Dla każdego coś miłego, pięknie jest to zmiksowane, ale nie bezsensownie. Brzmi to ciekawie i niecodziennie. 

Koncert Part Of The Kitchen odbędzie się 25 września 2020 roku o godzinie 20:00 w Miejskim Ośrodku Kultury. Bilety w cenie 30 zł (ulgowy dla uczniów i studentów 20 zł) dostępny jest na stronie https://jazzgra.kupbilecik.pl/ oraz przed samym koncertem.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane