Jesteś tutaj:Kultura Apteka w Młynie już w ten piątek!
wtorek, 03 marca 2020 17:31

Apteka w Młynie już w ten piątek!

  mnopr
Apteka w Młynie już w ten piątek! zdjęcie nadesłane

Już za kilka dni w murach Klubu Muzycznego Młyn wystąpi legendarny zespół rockowy Apteka. Bilety są jeszcze dostępne!

Kapela "Apteka" Jędrzeja „Kodyma” Kodymowskiego, która początkowo miała być tylko rodzajem przewrotnego eksperymentu, alternatywnym sposobem spędzania czasu kumpli z liceum, wyrosła ponad swoje założenia stając się zespołem legendarnym, punktem odniesienia, wyróżnianym mianem kultu. Pomimo wielu metamorfoz, zmian personalnych, zespół wydał kilka krążków („Synteza”, „AAA...”, „Big Noise”, „Narkotyki”, „Live'92”, „Urojone całe miasto”, „Menda”, „Spirala”) i ma w swoim dorobku setki koncertów, nagrody i wyróżnienia prestiżowych periodyków muzycznych.

Cytując lidera grupy Jędrzeja „Kodyma” Kodymowskiego można bliżej poznać przesłanie zespołu, „Zespół, grupa, środowisko związane z nazwą „Apteka” to, nieograniczona hurtownia pewnej filozofii życia. Nieelastyczna, a jednocześnie fantastycznie współgrająca z aktualnym tłem, daleka od pochlebstw, a jednak zespalająca tak skrajne życiowe ekstrema(…)”.

Już w najbliższy piątek 6 marca będzie okazja, by posłuchać koncertu Apteki - koncert rozpocznie się o godzinie 20, a na supporcie wystąpi DIP. Bilety w cenie 35 zł w przedsprzedaży i 45 zł w dniu koncertu, są jeszcze dostępne w klubie i Fotostube. Zapraszamy!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane