Jesteś tutaj:Kultura Giełda winyli po raz czwarty
wtorek, 11 lutego 2020 18:42

Giełda winyli po raz czwarty

 
Giełda winyli po raz czwarty zdjęcie nadesłane

Zapraszamy na czwartą edycję Vinyl Zone do Klubu Muzycznego Młyn. Muzyczna giełda odbędzie się już w połowie lutego.

Czwarta edycja Vinyl Zone odbędzie się 13 lutego w godzinach 17:00 - 20:00. W ofercie pojawi się kilka tysięcy nośników w różnorodnych gatunkach w bardzo atrakcyjnych cenach. Organizatorzy zapraszają również kolekcjonerów, którzy chcą się wymienić bądź sprzedać swoją kolekcje. 

Na Vinyl Zone pojawią się winyle (także nowe), płyty CD, kasety magnetofonowe, a ponadto akcesoria do płyt winylowych (koperty, folie), a do każdego zakupu dowolnego nośnika płyta gratis. 

Zainteresowani wystawieniem się na giełdzie proszeni są o kontakt pod nr. 537 624 377. Wstęp jest bezpłatny.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane