Jesteś tutaj:Kultura II folkowy wieczór w Młynie już w piątek
środa, 29 stycznia 2020 12:33

II folkowy wieczór w Młynie już w piątek

 
II folkowy wieczór w Młynie już w piątek źródło: wydarzenie na Facebooku

Zapraszamy na wspólną zabawę połączoną z dawną muzyką i podróżą w czasie. Już za kilka dni w Młynie odbędzie się kolejna edycja folkowego wieczoru.

31 stycznia po raz kolejny klub przy ul. Roosevelta zamieni się w średniowieczną karczmę. Wszystko to za sprawą muzyki, która zagości na scenie, a na której pojawią się: Zespół Muzyki Dawnej "Huskarl" z Gniezna, Żniwa z Wrocławia, a ponadto gościnnie tacy twórcy jak Anton Korolev, Tomasz Kiciński i Adam Jakubowski.

Będą dawne instrumenty, barwne stroje z epoki oraz poezja wieków minionych - to wszystko pozwoli przenieść się do legendarnych czasów średniowiecza i renesansu, a w tej podróży uczestnicy odwiedzą również XVII wiek oraz zawitają do XIX-wiecznej wsi. Zagrają dudy, bębny, szałamaje, liry korbowe oraz wiele innych. 

Impreza odbędzie się w piątek 31 stycznia o godzinie 19.00 w Młynie. Bilety w cenie 15 zł w przedsprzedaży i 20 zł w dniu koncertu. Już można je kupić w Młynie oraz Fotostube.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane