Jesteś tutaj:Kultura O architekturze słów kilka - spotkanie autorskie
wtorek, 20 sierpnia 2019 11:48

O architekturze słów kilka - spotkanie autorskie

 
O architekturze słów kilka - spotkanie autorskie źródło: UM

Już w najbliższy czwartek zapraszamy na spotkanie z duetem Architecture is a good idea, czyli Natalią Szcześniak i Radosławem Gajdą.

Oprócz prowadzenia videobloga Architecture is a good idea, dwoje architektów jest także autorami wydanej w ubiegłym roku książki „Archistorie. Jak odkrywać przestrzeń miast?”. Spotkanie, które odbędzie się w Dobrym Browarze 22 sierpnia o godzinie 19:00, będzie dobrą okazją do tego, by porozmawiać o przeszłości architektury, jej teraźniejszości oraz przyszłości. Będzie też możliwość, by otrzymać autograf od autorów.

Dwa lata temu Architecture is a good idea zrealizowali odcinek dotyczący katedry gnieźnieńskiej, ukazując jej najciekawsze aspekty nie tylko architektoniczne, ale i historyczne:

 

1 komentarz

  • Link do komentarza Mieszkaniec Gniezna wtorek, 20 sierpnia 2019 12:26 napisane przez Mieszkaniec Gniezna

    Zapraszamy autorów do Gnieźnieńskiej Parowozowni z 1875 r.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane