Jesteś tutaj:Kultura Powidzka baza zaprasza na Dzień Otwartych Koszar
środa, 08 maja 2019 13:18

Powidzka baza zaprasza na Dzień Otwartych Koszar

 
Powidzka baza zaprasza na Dzień Otwartych Koszar zdjęcie: st. szer. Jakub Stypczyński / 33. Baza Lotnictwa Transportowego w Powidzu

Z okazji święta Dowództwa 3. Skrzydła Lotnictwa Transportowego i 33. Bazy Lotnictwa Transportowego, bramy jednostki w Powidzu zostaną otwarte dla wszystkich gości.

Wydarzenie odbędzie się w piątek 17 maja o godzinie 10:00, kiedy to nastąpi otwarcie bram jednostki (wstęp wolny). O godzinie 12:00 odbędzie się uroczysty apel z okazji ww. święta, połączony z wręczeniem sztandaru 33. Bazie Lotnictwa Transportowego.

Organizatorzy zapewniają tego dnia dynamiczny pokaz statków powietrznych, wystawę samolotów i śmigłowców, prezentację sprzętu i wyposażenia służb mundurowych, desant flagowy oraz pokaz ratownictwa lotniczego. Ponadto wystawiony będzie sprzęt i wyposażenie grup rekonstrukcyjnych oraz stowarzyszeń proobronnych.

 

8 komentarzy

 • Link do komentarza Siwa38 poniedziałek, 13 maja 2019 19:42 napisane przez Siwa38

  Wystarczy wziąć ulop tak jak większość. No tak sie sklada ze żołnierze tez chcą miec wolne w sobote i spedzic czas ze swoimi rodzinami jak kazdy z nas. Oby pogoda dopisała.

 • Link do komentarza Mee czwartek, 09 maja 2019 22:37 napisane przez Mee

  ...... i korek do Niechanowa

 • Link do komentarza Gniezno górą czwartek, 09 maja 2019 13:36 napisane przez Gniezno górą

  Ogólnie program ten co roku..I długa uroczystość bo wręczenie sztandaru.Ale nic nowego nie wymyślili od 2016 r. Termin bzdurny dla bezrobotnych. A plakat porażka. Brakuje ręki gospodarzaa.Dowódca ucieka na weekend do domu dlatego taki termin.

 • Link do komentarza dziadek czwartek, 09 maja 2019 07:02 napisane przez dziadek

  ALE PRZEDSZKOLA mogą się zorganizować i pojechać na ten pokaz samolotów - autobusami. Tylko rodzice pomóżcie to zorganizować paniom przedszkolankom. W ten sposób nasze dzieci - wnuki bedą miały szanse zobaczyć nowoczesne samoloty

 • Link do komentarza Technik środa, 08 maja 2019 23:06 napisane przez Technik

  Fakt ludzie pracują ale z drugiej strony od czego mamy urlop ja od kilku lat biorę urlop na tę okazję. Pozatym patrząc na frekwencję tego dnia na lotnisku albo dużo bezrobotnych albo inni ludzie robią jak ja biorą sobie wolne i zabierają dzieciaki na fajną imprezkę.

 • Link do komentarza oli środa, 08 maja 2019 20:32 napisane przez oli

  tak jest co roku ona34,czas przywyknąć,zaplanować urlop i już

 • Link do komentarza Arktos środa, 08 maja 2019 18:06 napisane przez Arktos

  Jakiś plakat albo jakaś notka co będzie latało. Herkules i casa to wiadomo i teraz pytanie czy będzie coś innego w powietrzu

 • Link do komentarza ona34 środa, 08 maja 2019 14:07 napisane przez ona34

  Szkoda, że piątek kiedy zwykle ludzie pracują w tym czasie :( A mogłaby być wielka frajda dla dzieci...

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane