sobota, 07 kwietnia 2018 10:04

Zwiedzanie na bocianie

  mn

W wyjątkową podróż oczami wyobraźni udały się dzieci z Przedszkola nr 17, które przygotowują się do konkursu plastycznego "Polska. To lubię".

Polska jest naszym domem. Miejscem, w którym czujemy się dobrze i bezpiecznie. Tu rozpoznajemy miejsca, domy, ulice, ludzi. Tu są zapachy, smaki, które dobrze znamy i lubimy. W domu, w Polsce wszystko jest nam bliskie i znane. Do takich wniosków doszły dzieci z Przedszkola nr 17 „Piastowska Gromada”. Drogą wyobraźni zwiedzały góry, morze i jeziora podróżując na bocianie.

Powróciły do rodzinnego Gniezna, o którym w przepiękny sposób opowiedziała Lidia Szarmach, przewodnik po Wzgórzu Lecha, miłośnik historii, propagator wiedzy o ziemi gnieźnieńskiej.

Spotkanie  przygotowało  dzieci do udziału w konkursie plastycznym „Polska. To lubię”. Z jego regulaminem można zapoznać się na stronie Biblioteki Publicznej Miasta Gniezna: www.biblioteka.gniezno.pl

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane