poniedziałek, 26 marca 2018 07:59

Przegląd Piosenki Religijnej „Adalbertus 2018”

 

Kolejna IV edycja przeglądu piosenki religijnej "ADALBERTUS 2018"odbędzie się już 28 kwietnia. Na zakończenie zagra zespół Maleo Reggae Rockers.

Nadal trwają zapisy zespołów, które są chętne do wzięcia udziału w naszym przeglądzie. Celem konkursu jest promowanie i propagowanie piosenki religijnej, ale także zachęcanie przez nią do świętowania obchodów uroczystości związanych ze św. Wojciechem. Przegląd rozpocznie się od godziny 10:00 na gnieźnieńskim Rynku. Natomiast na zakończenie dnia odbędzie się koncert: ok. godziny 21.30 zespołu Maleo Reggae Rockers. W poprzednich latach na naszej scenie gościliśmy Arkę Noego, Luxtorpedę, Trzecią Godzinę Dnia, Beatę Bednarz, czy Tomka Kamińskiego. To pokazuje, że każdy z tych przeglądów kończy się mocnym akcentem i nie inaczej będzie w tym roku.

Szczegółowe informacje oraz kartę zgłoszenia można pobrać z naszej strony internetowej www.mok.gniezno.pl

Organizatorem Przeglądu Piosenki Religijnej Adalbertus jest Miejski Ośrodek Kultury, a honorowy patronat objął nad nim Prymas Polski i Prezydent Miasta Gniezna.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane