Jesteś tutaj:Kultura Obchody Narodowego Dnia Życia
środa, 21 marca 2018 17:11

Obchody Narodowego Dnia Życia

  mn
Obchody Narodowego Dnia Życia zdjęcie nadesłane

Już w najbliższy piątek w Starostwie Powiatowym odbędą się kolejne obchody Narodowego Dnia Życia w Powiecie Gnieźnieńskim.

Starosta Gnieźnieński zaprasza na obchody Narodowego Dnia Życia w Powiecie Gnieźnieńskim pt. Rodzinna - Niepodległa. Wydarzenie rozpocznie się w piątek 23 marca o godzinie 11:00 w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego.

Program wydarzenia:

11:00 Uroczyste otwarcie
11:10 "Kształtowanie wartości patriotycznych w rodzinie" - wykład Tomasza Łęckiego, dyrektora Wielkopolskiego Muzeum Niepodległości w Poznaniu.
11:50 "W domu rodzinnym gnieźnieńskiego powstańca" - wykład Pawła Trygalskiego, członka zarządu Towarzystwa Pamięci Powstania Wielkopolskiego.
12:20 Wręczenie odznaki Katolickiego Stowarzyszenia Civitas Christiana
13:00 Podsumowanie i zakończenie konferencji.

3 komentarzy

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane