piątek, 21 lutego 2014 14:50

Budynek po przychodni na Wyszyńskiego - pod młotek

 

Na Komisji Finansowej Rady Powiatu Gnieźnieńskiego, przedstawiono plan sprzedaży budynku po byłej przychodni przy ulicy Wyszyńskiego. 

W dniu 21 lutego 2014 roku, zastępca dyrektora w Powiatowym Zarządzie Geodezji Kartografii, Katastru i Nieruchomości w Gnieźnie - Mirosław Grześkowiak, przedstawił radnym projekt uchwały wyrażającej zgodę na sprzedaż nieruchomości przy ulicy Wyszyńskiego 4. 

W wyniku podziału geodezyjnego działki przy ulicy Wyszyńskiego, na której znajduje się zabytkowy budynek oraz garaże i stacja pogotowia ratunkowego, wyodrębniono działkę 23/3 o powierzchni 1347 m2, w skład której, wchodzi budynek byłej przychodni. 

Nieruchomość obciążona będzie służebnością przejścia i przejazdu do pogotowia ratunkowego oraz budynku głównego Starostwa Powiatowego. 

Cena zaproponowana przez rzeczoznawcę - 2 574 456,00 zł. 

Komisja pozytywnie zaopiniowała projekt uchwały i już na sesji Rady Powiatu, w dniu 27 lutego 2014 roku będzie ona punktem obrad. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane