poniedziałek, 07 listopada 2022 13:04

Komercjalizacja N-Parku prawie zakończona

 

Zgodnie z naszymi wcześniejszymi informacjami, w niedługim czasie ruszy kolejny obiekt handlowy na terenie Gniezna - N-Park. Potwierdzona została także data jego uruchomienia.

U zbiegu ul. Składowej i Surowieckiego trwają ostatnie prace wykończeniowe przy kolejnym obiekcie Napollo. Właściciele poinformowali o kończeniu procesu komercjalizacji obiektu i podpisaniu umów z większością najemców. 

Jak informuje Napollo, obiekt ma format typu convenience, czyli wygodnego dostępu do wybranych sklepów, zebranych w jednym miejscu i to prosto z ogólnodostępnego parkingu. Po jego otwarciu, które jest planowane na 23 listopada br., na całym obszarze należącym do firmy funkcjonować będzie 16 tys. metrów kwadratowych powierzchni handlowej. Obie inwestycje tj. zarówno istniejącą galerię, jak i obecnie nowy obiekt, wykonywała firma PKB Inwest Budowa.

- W N-Parku stawiamy na mix brandów z rożnych kategorii i branż - komentuje Dorota Beltrani, dyrektor ds. komercjalizacji i zarządzania w grupie Napollo. - Klienci będą mogli zrobić zakupy lub skorzystać z usług m.in. w Half Price, Sinsay, Tedi, Neonet, Rossmann, Dealz, Cropp, House, Maxi Zoo, Żabce czy Just Gym. Jako że nasz park handlowy znajduje się obok istniejącej Galerii Piastova, będzie to komfortowe rozwiązanie dla Klientów, chcących skorzystać z uzupełniających się ofert obu obiektów.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane