Jesteś tutaj:Gospodarka Wyremontowano drogę prowadzącą przez Łabiszynek
czwartek, 03 listopada 2022 12:05

Wyremontowano drogę prowadzącą przez Łabiszynek

 
Wyremontowano drogę prowadzącą przez Łabiszynek źródło: Gmina Gniezno

Długie lata mieszkańcy Łabiszynka w gminie Gniezno czekali na remont głównej drogi, prowadzącej przez wieś. Teraz zadanie zostało zakończone po kilku tygodniach prac.

W Łabiszynku zakończyły się prace przy remoncie chodników oraz nawierzchni asfaltowej. W efekcie powstała nowa droga o długości 300 metrów i szerokości zmiennej od 5,6 – 6 metrów. Zastąpiła ona wielokrotnie łataną, starą nawierzchnię oraz krzywe chodniki.

Wartość inwestycji wyniosła ponad 410 000,00 zł brutto z czego 200 000,00 złotych pochodziło z dofinansowania ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych w zakresie wsparcia dla gmin, w których funkcjonowały PGR-y.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane