Jesteś tutaj:Gospodarka Gmina Mieleszyn zakończyła przebudowę drogi w Karniszewie
czwartek, 20 października 2022 13:16

Gmina Mieleszyn zakończyła przebudowę drogi w Karniszewie

 
Gmina Mieleszyn zakończyła przebudowę drogi w Karniszewie źródło: gmina Mieleszyn

W minioną środę oficjalnie otwarto drogę o długości prawie kilometra, która od lat czekała na przebudowę. 

Inwestycja została wykonana przez Gminę Mieleszyn i objęła odcinek od skrzyżowania z drogą powiatową w kierunku wsi Bojanice w stronę Karniszewa. 

Całkowita długość drogi wynosi 993 metry, a inwestycja została wybudowana za kwotę 1 mln 416 tys. złotych, z czego dofinansowanie z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg wyniosło przeszło 701 tys. złotych. W ramach tej inwestycji dokonano przebudowy istniejącej drogi w obszarze podbudowy, ułożeniu nowej nawierzchni oraz wykonaniu poboczy. 

Jest to kolejna inwestycja gminy Mieleszyn, która od lat czekała na realizację z uwagi na stan nawierzchni dotychczasowej drogi.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane