Jesteś tutaj:Gospodarka Zakończono prace przy SP nr 10
piątek, 14 października 2022 11:09

Zakończono prace przy SP nr 10

  UM (opr)
Zakończono prace przy SP nr 10 źródło: UM

Dobiegły końca prace związane z remontem terenu wokół Szkoły Podstawowej nr 10, gdzie odnowiono całą infrastrukturę sportowo-rekreacyjną.

Uczennice i uczniowie placówki na os. Orła Białego w Gnieźnie mogą już korzystać m.in. z nowego boiska oraz bieżni. Inwestycja była realizowana w ostatnich tygodniach, dlatego też uczniowie nie mogli jeszcze w pełni korzystać z terenu przyległego do szkoły.

Po zakończeniu prac, które kosztowały 1,5 mln złotych i prowadzone były z budżetu miejskiego, powstało nowe boisko wielofunkcyjne do koszykówki i siatkówki z nawierzchnią poliuretanową, tor do skoku w dal również z nawierzchni poliuretanowej oraz bieżnia trójtorowa do biegu na 60 m, również z poliuretanu.

Dodatkowo wymienione zostało ogrodzenie szkoły, a na dziedzińcu położono nową kostkę i wkomponowano w nią dużą planszę do gry w szachy plenerowe.


źródło: UM

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane