Jesteś tutaj:Gospodarka Zrujnowana kamienica ponownie na sprzedaż
środa, 03 sierpnia 2022 12:24

Zrujnowana kamienica ponownie na sprzedaż

 

Po raz kolejny po dłuższej przerwie, Urząd Miejski ogłosił przetarg na zbycie nieruchomości zabudowanej, znajdującej się przy ul. Łąkowej.

Mowa o działce zabudowanej kamienicą o powierzchni użytkowej 756 metrów kwadratowych, która stoi na działce liczącej 732 metry kwadratowe. Sam budynek znajduje się w złym stanie technicznym i wymaga on kompleksowego remontu lub też rozbiórki. Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego, teren ten przeznaczony jest pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną.

Po raz pierwszy nieruchomość została wystawiona na sprzedaż w czerwcu 2020 roku. Wówczas jednak nie zgłosił się nikt chętny do jego kupna i od tej pory stoi on nadal nieużytkowany. Z uwagi na próby wtargnięcia do środka przez osoby trzecie, został on także trwale zamknięty. Sama działka posiada pewne obciążenia, a także nie ma prawa do zabudowy z uwagi na zapisy w MPZP.

Działka do przetargu (zaplanowanego w połowie września br.) została wystawiona za kwotę 334 tys. złotych (wcześniej było to 378 tys. złotych).

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane