Jesteś tutaj:Gospodarka Doświetlono parking przy ul. Sobieskiego
poniedziałek, 07 lutego 2022 13:37

Doświetlono parking przy ul. Sobieskiego

 
Doświetlono parking przy ul. Sobieskiego źródło: UM

W ostatnich dniach zakończyły się prace, związane z realizacją oświetlenia placu postojowego na terenie dawnej jednostki wojskowej.

Pusty plac pokoszarowy przy ul. Sobieskiego, który od jakiegoś czasu służy jako ogólnodostępny parking, został w ostatnim czasie dodatkowo powiększony i utwardzony. 

Teraz w ramach udostępniania tego terenu, wokół części parkingu ustawiono 14 stylowych słupów oświetleniowych z oprawami typu LED, które mają za zadanie poprawić bezpieczeństwo i widoczność w tym miejscu. Łączny koszt realizacji zadania wyniósł 253 tys. złotych. 

1 komentarz

  • Link do komentarza Bolo poniedziałek, 07 lutego 2022 16:48 napisane przez Bolo

    Proponuję zrobić słupki oddzielające trawniki od parkingu. Dzisiaj więcej samochodów stało na trawniku niż na parkingu. Może ktoś to wytłumaczy? Zapraszam redakcję do zrobienia zdjęć rozjechanych trawników. Kiedyś tam były słupki. Po remoncie zniknęły.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane