Jesteś tutaj:Gospodarka Komunikat w sprawie przebudowy ul. Wolności
środa, 15 grudnia 2021 10:04

Komunikat w sprawie przebudowy ul. Wolności

 

Urząd Miejski poinformował o kontynuacji prac związanych z przebudową ul. Wolności, na której obecnie będzie usuwana kolizja z instalacją gazową. 

Przebudowywany obecnie fragment pomiędzy ul. Armii Poznań a ul. Witkowską od dłuższego czasu nie był realizowany z uwagi na instalację gazową, która znajdowała się zbyt blisko jezdni. Z uwagi na konieczność usunięcia tej kolizji, trwało oczekiwanie na działania ze strony Polskiej Spółki Gazownictwa. W tym tygodniu rozpoczęły się prace z tym związane, co oznacza iż wkrótce będą mogły ruszyć dalsze prace na tym fragmencie ul. Wolności.

- Po ich zakończeniu, najprawdopodobniej 3 stycznia 2022 roku, rozpoczną się prace związane z przebudową ul. Wolności na odcinku od ul. Grunwaldzkiej do ul. Pułkowej. Prace będą obejmowały w pierwszej kolejności przebudowę chodników. Ten fragment ulicy Wolności będzie wyłączony z ruchu. Jednocześnie otwarte pozostanie skrzyżowanie ul. Grunwaldzkiej z ul. Wolności - poinformował Urząd Miejski w Gnieźnie. 

7 komentarzy

 • Link do komentarza LektorKlett środa, 22 grudnia 2021 07:39 napisane przez LektorKlett

  Ten kto odbierał te roboty chyba tylko rzucił na to okiem a nie przejechał się po nowym odcinku drogi. Trzeba wezwać wykonawcę tych robót by usunął pofalowanie asfaltu oczywiście w ramach gwarancji.

 • Link do komentarza Leszek wtorek, 21 grudnia 2021 20:17 napisane przez Leszek

  Faktycznie ten oddany już odcinek to jakaś porażka. Gdy tędy przejeżdzam to z córką za każdym razem pękamy ze śmiechu. Smutne jest to że ona myśli że ja te "kangurki" jakoś specjalnie robię. Pozdrawiam wszystkich zmotoryzowanych.

 • Link do komentarza tomek piątek, 17 grudnia 2021 19:36 napisane przez tomek

  Takie pytanie.
  Czy fakt pofalowania nawierzchni jest normalne?
  Jak to zostało zwalcowane?

 • Link do komentarza iks de piątek, 17 grudnia 2021 16:27 napisane przez iks de

  wolności to taka never ending story. Tak ją zrobią, żeby za parę lat znowu było coś do roboty:))))))

 • Link do komentarza Szyszka piątek, 17 grudnia 2021 12:56 napisane przez Szyszka

  Ciężko będzie jeździć w czasie tego remontu. Objazd przez koszary jednokierunkowy. Szkoda, ze nie ma połączenia obok od Grunwaldzkiej do Pułkowej albo chociaż utwardzonej drogi od Hożej do Leśnej.

 • Link do komentarza Kiniu czwartek, 16 grudnia 2021 18:08 napisane przez Kiniu

  Remont tej ulicy to jakaś porażka logistyczna, Miesiące prac a wyniki marne. z tego co pamiętam to z końcem tego roku miał być koniec całego remontu ulicy Wolności a tu jeszcze nie ma połowy.

 • Link do komentarza Bolo środa, 15 grudnia 2021 14:12 napisane przez Bolo

  Nawierzchnia na już wykonanym odcinku pozostawia wiele do życzenia. Za takie pieniądze chyba można się bardziej postarać.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane