Jesteś tutaj:Gospodarka Asfalt połączył Lubochnię i Kujawki z Wymysłowem
wtorek, 29 czerwca 2021 13:23

Asfalt połączył Lubochnię i Kujawki z Wymysłowem

 
Asfalt połączył Lubochnię i Kujawki z Wymysłowem źródło: Gmina Gniezno

W ostatnich dniach zakończyły się prace oraz odbiór inwestycji, zrealizowanej przez Gminę Gniezno niedaleko Kujawek.

Gmina Gniezno zakończyła zadanie inwestycyjne pn. "Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Lubochnia" o długości 566 metrów.

Była to zarazem kontynuacja przebudowy drogi gminnej we wspomnianej lokalizacji, która realizowana była  w 2020 r. Tegoroczny zakres prac pozwolił na wykonanie ostatniego odcinka i tym samym doprowadzenie drogi z ułożonej masy bitumicznej do granicy z gminą Trzemeszno w stronę Wymysłowa i tym samym połączenie drogi gminnej z istniejącą nawierzchnią asfaltową na terenie sąsiedniej gminy. Prace w tym zakresie wykonywała firma Redon Nakło Sp. z o.o.

3 komentarzy

  • Link do komentarza taka gmina środa, 30 czerwca 2021 17:03 napisane przez taka gmina

    Brawo Pani Wójt, a malkontentami - rowerzystami niech się Pani nie przejmuje. Ludzie chcieli by od razu gwiazdkę z nieba, a w poprzednich kadencjach nawet drogi z piachu nie mieli.

  • Link do komentarza lubochnia aż do wymysłowa wtorek, 29 czerwca 2021 21:43 napisane przez lubochnia aż do wymysłowa

    A gdzie są dzisiaj KUJAWKI? ktokolwiek widział ktokolwiek wie....

  • Link do komentarza Rowerzysta wtorek, 29 czerwca 2021 16:50 napisane przez Rowerzysta

    Idealne miejsce na ścieżkę rowerową. Może kiedyś Ktoś Gminie Gniezno pomyśli o tej formie aktywności. Ścieżka z Gniezna do Szczytnik Duchownych i dalej.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane