wtorek, 16 marca 2021 13:43

Nowe Skiereszewo coraz bliżej końca budowy. Mieszkania czekają

  Artykuł sponsorowany

Ponad ziemię wyrosły już wszystkie budynki, które Bud-Dar Developer zaplanował w nowym kompleksie mieszkaniowym, powstającym przy ul. Elizy Orzeszkowej w Gnieźnie.

Jeszcze wiosną ubiegłego roku informowaliśmy o postępie prac na Nowym Skiereszewie, które osiągnęło już wtedy półmetek, a obecnie oglądać można wszystkie budynki, które zostały zaplanowane w ramach tej inwestycji. W październiku 2020 roku zakończona została budowa czwartego bloku - w części jest on już zamieszkały, a w przypadku pozostałych lokali trwa ich wykańczanie przez nabywców. Dostępnych jest jeszcze kilka mieszkań o różnym metrażu i położeniu.

Sześć budynków wielorodzinnych, powstających na Skiereszewie, to cały projekt kompleksu mieszkalnego, realizowanego przez gnieźnieńską firmę Bud-Dar Developer. Obecnie trwa realizacja dwóch ostatnich domów, z których piąty jest jeszcze w trakcie budowy i planuje się zakończenie prac w czerwcu 2021 roku. Jak informuje inwestor, trwa w nim już sprzedaż lokali na każdym poziomie budynku - wszystkie mają od 37 do niemal 70 metrów kwadratowych i w zależności od położenia, dostępne są mieszkania z 1, 2 lub 3 pokojami.  

Po kilku miesiącach niepewności, które towarzyszyły wszystkim w ubiegłym roku, obecnie dzięki prawie zerowemu oprocentowaniu w bankach jest dobry moment, by zainwestować w nieruchomości. W tej chwili jest to najbezpieczniejsza lokata pieniędzy, a w związku z rosnącymi kosztami budowy prognozuje się także stopniowy wzrost cen mieszkań.

Co ważne, Nowe Skiereszewo powstaje w dogodnym położeniu - dobrze skomunikowane jest zarówno z resztą miasta poprzez dojazd do ul. Kostrzewskiego, skąd można się kierować w południowe i północne części Gniezna, jak i również do centrum. Z drugiej strony - znajduje się blisko ul. Poznańskiej, skąd w krótkim czasie można dojechać do stolicy Wielkopolski. Dodatkowo jeszcze w tym roku rozpocznie się rewitalizacja parku szpitalnego, który po zakończeniu prac będzie dostępny także dla mieszkańców tej części miasta. Ponadto w pobliżu powstaje nowy plac zabaw, a co ważne w rejonie osiedla znajdują się szkoły obu poziomów nauczania.

Obecnie Bud-Dar Developer realizuje także ostatni budynek Nowego Skiereszewa, który jeszcze nie trafił do sprzedaży. To jednak nie koniec inwestycji firmy w tym rejonie, gdyż przy nieodległej ul. Lema wkrótce zaczną piąć się mury kolejnego przedsięwzięcia, którym na pewno wkrótce inwestor się pochwali.

Same budynki na Nowym Skiereszewie charakteryzują się wysokim standardem wykończenia. Aktualną ofertę mieszkań sprawdzić można na stronie www.noweskiereszewo.pl

Biuro sprzedaży dla osiedla Nowe Skiereszewo mieści się w budynku przy ul. Gdańskiej 112 (za Centrum Handlowym "Jagoda"). Informacje można uzyskać też pod numerem telefonu 503 403 403.

 

1 komentarz

  • Link do komentarza Amf piątek, 19 marca 2021 09:24 napisane przez Amf

    Dobra komunikacja???? Jedna linia autobusowa.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane