poniedziałek, 04 stycznia 2021 16:34

Pierwszy etap Brylantowego Przedmieścia już zakończony

  Artykuł sponsorowany

Już wkrótce pierwsi mieszkańcy osiedla powstającego na Skiereszewie będą mogli zamieszkać w swoich lokalach, które znajdują się w oddanym do użytku nowym budynku.

Od ponad roku, od kiedy ruszyła realizacja nowego zespołu budynków wielorodzinnych u zbiegu ul. Tuwima, Lema i Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej na gnieźnieńskim Skiereszewie, pierwszy budynek zostanie wkrótce zamieszkały - właśnie zakończyła się realizacja I etapu inwestycji pn. Brylantowe Przedmieście.

Osiedle, realizowane przez wrzesińską firmę Aparton Grupa Deweloperska Sp. z o.o. Sp. k., jest pierwszym przedsięwzięciem tego inwestora na terenie Gniezna. Na swoim koncie ma on już podobne realizacje w innych miejscowościach, które zdobywały uznanie Klientów i stanowiły dowód wysokiego standardu wykonania. Podobnie jest na Brylantowym Przedmieściu, powstającym w rejonie gnieźnieńskiego Skiereszewa. 

Obecnie inwestor zakończył budowę I etapu inwestycji, tj. pierwszy z trzech zaplanowanych budynków mieszkalnych. Przy jego realizacji wykorzystano materiały wysokiej klasy, np. posadzki z granitu czy drzwi do mieszkań firmy Gerda. Ponadto zastosowane na korytarzach i klatkach schodowych oświetlenie oraz tynk z błyszczącym brokatem powodują, że wykończenie znacznie odbiega od innych tego typu standardowych wykończeń. Dopełnieniem są lustra, które poza ich funkcjonalnym akcentem, pozwalają na dodatkowe doświetlenie wnętrz. W samych mieszkaniach istotnym aspektem są trzyszybowe okna, pozwalające na utrzymanie temperatury wnętrza, a ponadto balustrady są wykonane z kwasoodpornej stali. 

Dowodem na to, że wykończenie Brylantowego Przedmieścia nie tylko wewnątrz, ale i na zewnątrz nie odbiega od prezentowanych na początku wizualizacji jest fakt, że przy I etapie powstał w pełni zagospodarowany i bezpieczny plac zabaw. Dodatkowo zrealizowano chodniki, drogę wewnętrzną, miejsca postojowe oraz oświetlenie i elementy małej architektury. 

Ukończenie I etapu to znak tego, że trwa realizacja II etapu osiedla. Kolejny budynek jest wykonywany zgodnie z założonym harmonogramem i obecna sytuacja epidemiologiczna nie ma wpływu na proces inwestycyjny. W ofercie II etapu dostępnych jest jeszcze kilka mieszkań trzypokojowych oraz jedno duże mieszkanie dwupoziomowe. 

Wiosną 2021 roku Aparton Grupa Deweloperska Sp. z o.o. Sp. k. planuje rozpocząć realizację ostatniego etapu osiedla, utrzymując cały czas zakładany plan prac oraz standard wykonania inwestycji.

Klienci zainteresowani zakupem mieszkań proszeni są o kontakt z biurem sprzedaży mieszkań w Gnieźnie przy ul. Lema bądź w siedzibie firmy we Wrześni przy ul. Warszawskiej 13/6.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane