środa, 09 września 2020 17:51

Kolejna działka inwestycyjna została sprzedana

 

Za ponad milion złotych została sprzedana nieruchomość, położona w specjalnej strefie ekonomicznej przy ul. Osiniec. Nabywcą jest gnieźnieńska firma.

Kilka dni temu odbyły się przetargi na zbycie nieruchomości położonych przy ul. Osiniec, przy drodze prowadzącej w kierunku osiedla Relaks. Zlokalizowane na terenie przeznaczonym pod przemysł i usługi działki, znajdują się w granicach Kostrzyńsko – Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Do zbycia przeznaczone zostały nieruchomości o powierzchni kolejno 2,458 hektara za kwotę 2 266 000 zł oraz 1 hektara za kwotę 979 000 zł - obie styczne.

W przetargu, który odbył się w ostatnim dniu sierpnia, do większej z nieruchomości nie zgłosił się nikt zainteresowany, a w przypadku drugiej pojawiły się dwa podmioty, które wpłaciły wadium. Ostatecznie jednohektarową działkę zakupiło Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Elektro – Hurt” Aleksander Winter Sp. z o.o. - za kwotę 1 mln 47 tys. złotych. 

1 komentarz

  • Link do komentarza realista środa, 09 września 2020 18:24 napisane przez realista

    HURTOWNIA to nie zakład produkcyjny. W związku z tym nie dużo tych miejsc pracy w Gnieźnie dzięki tej inwestycji przybędzie !

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane