środa, 09 września 2020 12:46

Miasto sprzedaje działki pod domy na os. Pustachowa

 
Miasto sprzedaje działki pod domy na os. Pustachowa źródło: Google Street View

Ponad dwadzieścia nieruchomości niezabudowanych o powierzchni około tysiąca metrów kwadratowych, wystawionych zostało na sprzedaż przez Miasto Gniezno.

Mowa o 22 działach położonych na os. Pustachowa, w rejonie ulic Dereniowej, Morwowej, Truskawkowej i Żurawinowej. Najmniejsza z nich ma powierzchnię 869 metrów kwadratowych, a największa 1258 metrów kwadratowych - ich ceny wahają się od 69 tys. złotych do ponad 96 tys. złotych. Na wszystkich nieruchomościach obowiązuje zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.

- Działki są nieuzbrojone. W sąsiedztwie ulic Morwowej, Dereniowej, Truskawkowej, Żurawinowej znajduje się wyłącznie woda. Pełne uzbrojenie znajduje się w ulicach Pustachowskiej i Czeremchowej. Infrastrukturę techniczną niezbędną do funkcjonowania planowanych obiektów nabywca wykona we własnym zakresie i na własny koszt, na warunkach określonych przez dysponentów poszczególnych sieci - zawarto w dokumentacji przetargowej.

Dojazd do działek prowadzi od strony ul. Wrzesińskiej, Cisowej i Gębarzewskiej lub od strony ul. Pustachowskiej i Czeremchowej. Przetarg odbędzie się 15 października.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane