piątek, 20 grudnia 2019 11:14

Sporna działka na os. Grunwaldzkim sprzedana

 
Sporna działka na os. Grunwaldzkim sprzedana źródło: Google Street View

W trzecim przetargu i za cenę o 90 tys. złotych niższą sprzedana została nieruchomość, zlokalizowana przy ul. Wiosennej. Nabywcą jest jeden z deweloperów.

Nieruchomość położona przy ul. Wiosennej, która przed laty była zabudowana parterową zabudową, a obecnie stanowi klepisko, była wystawiana trzykrotnie na sprzedaż. Stało się to mimo iż w kwestii pozostawienia jej jako pustej z przeznaczeniem na parking lub plac pod różne wydarzenia, które odbywają się na osiedlu, apelowali mieszkańcy tej części miasta. 

Pierwszy przetarg odbył się w lipcu br. i wówczas nieruchomość była wyceniona na 292 tys. złotych. Z uwagi na fakt, że zakończył się on wynikiem negatywnym, powtórzono go (z ceną do 262 tys. złotych) w październiku br., lecz rezultat był ten sam. Trzeci przetarg zaplanowany na 10 grudnia zakończył się pozytywnie - działką za cenę obniżoną do kwoty 204 400 zł zainteresował się jeden podmiot, który ją zakupił za 206 450 złotych. Nabywcą została spółka Aedilis, która realizuje m.in. zabudowę wielorodzinną przy ul. Liliowej.

Nieruchomość przy ul. Wiosennej ma powierzchnię 0.1164 ha, posiada pełne uzbrojenie w infrastrukturę oraz przeznaczona jest pod zabudowę wielorodzinną i usługową.

4 komentarzy

 • Link do komentarza kometa środa, 25 grudnia 2019 11:04 napisane przez kometa

  budasz podobnie zrobi z działką na Konopnickiej. W pompie ma mieszkańców

 • Link do komentarza radek niedziela, 22 grudnia 2019 13:53 napisane przez radek

  dobrze zrobił prezydent. Nie od dziś wiadomo, że tam tylko dziadostwo z łajdactwem połączone...

 • Link do komentarza Artur Tiger Wiernowolski sobota, 21 grudnia 2019 17:05 napisane przez Artur Tiger Wiernowolski

  A kto na niego głosował? Niech się teraz przyznaja, bo wstydu nie mają.

 • Link do komentarza Mieszkaniec piątek, 20 grudnia 2019 19:12 napisane przez Mieszkaniec

  Budasz sprzedaje wszystko i nie liczy się z głosem mieszkańców.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane