niedziela, 05 lutego 2017 13:20

Zderzenie z drzewem na oblodzonej drodze

 

W niedzielne południe doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego, który wpadł w poślizg i uderzył w przydrożne drzewo. 

Do zdarzenia doszło 5 lutego krótko po godzinie 12:00 na drodze gminnej pomiędzy Żydowem a Jelitowem. Z nieoficjalnych ustaleń wynika iż samochód osobowy marki Opel, jadący od strony Żydowa, na łuku drogi wpadł w poślizg na oblodzonej drodze i z impetem uderzył bokiem w przydrożne drzewo. Na miejsce przyjechało zadysponowane OSP z Żydowa i Niechanowa, a także PSP z Gniezna. 

Dwie z trzech osób podróżujących pojazdem mogły go opuścić o własnych siłach, a kierujący Oplem odniósł poważne obrażenia i trzeba było użyć narzędzi hydraulicznych w celu dostania się do poszkodowanego i udzielenia mu pomocy medycznej. Po wyciągnięciu młodego mężczyzny z pojazdu został on przekazany załodze karetki pogotowia.

Na miejsce przybyła także druga załoga ratowników medycznych, którzy udzielili pomocy pozostałym uczestnikom wypadku. Na czas prowadzonych działań droga była zablokowana.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane