czwartek, 31 października 2013 21:54

Mężczyzna miał przy sobie narkotyki

 

Policjanci z referatu patrolowo-interwencyjnego zatrzymali 23-letniego mieszkańca gminy Łubowo, który posiadał przy sobie trzy woreczki z amfetaminą o wadze około dziewięciu gramów. 

W godzinach nocnych 30 października 2013 r. w jednej z bram w centrum Gniezna funkcjonariusze zauważyli chłopaka, który na ich widok zaczął uciekać. Po zatrzymaniu uciekiniera na ostatnim piętrze kamienicy został on wylegitymowany. Podczas przeszukania w spodniach i bieliźnie osobistej funkcjonariusze znaleźli trzy woreczki z zawartością amfetaminy. Mężczyzna został zatrzymany. Za posiadanie narkotyków grozi do trzech lat więzienia.

źródło: Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane