poniedziałek, 03 lutego 2014 12:45

Czysto, elegancko, schludnie

 

Rano 3 lutego, odwiedziliśmy przychodnię na Winiarach. Sprawdziliśmy co o nowej siedzibie sądzą lekarze i pacjenci.

 

Do niedawna w tym miejscu znajdował się oddział Biblioteki Publicznej miasta Gniezna. Nie wszyscy jednak pamiętają, że wcześniej, przed biblioteką, to właśnie w tym miejscu znajdowała się przychodnia lekarska. Wraz z rozwoje osiedla Winiary i coraz większą liczbą mieszkańców, gabinety lekarskie zostały przeniesione do blaszaka. Po sprzedaży budynku, lekarze musieli znaleźć nowe miejsce. Od poniedziałku znajduje się pod adresem Os. Jagiellońskie 29.

Pracowników zapytaliśmy, jakie są pierwsze wrażenia z pobytu w nowym budynku przychodni. - ”Jest przejrzyście, czysto i schludnie. Jesteśmy zadowoleni i myślę, że nasi pacjenci również będą.”- mówi rejestratorka Irena Pacanowska. Pacjenci także zauważają poprawę w warunkach, które oferuje nowa siedziba przychodni. - ”Bardzo ładnie. Mieszkamy blisko przychodni, więc nam szczególnie odpowiada ta lokalizacja. Mamy wrażenie, że jest więcej miejsca, niż w starej siedzibie.”- mówią pacjenci, którzy rano przybyli do przychodni. 

O opinię poprosiliśmy również lekarza, przyjmującego od rana w nowym miejscu. - ”Na pewno jest dużo ładniej, przyjemniej. Przychodnia jest nowo oddana, wyremontowana. Myślę, że będzie się pracowało bardziej komfortowo.” - mówi Mirosław Trocki

Pacjenci mają do swojej dyspozycji nowe pomieszczenia recepcji i dobrze wyposażone gabinety lekarskie, a także gabinet zabiegowy. Przed budynkiem jest kilka miejsc parkingowych, a dojazd odbywa się od ul. Lednickiej.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane