wtorek, 21 stycznia 2014 13:21

Tragedia pod Działyniem

 

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło pod Działyniem. Podczas wyprzedzania zderzyły się dwa pojazdy. Pasażer wyprzedzającego Opla zginął na miejscu.

"Kierowca Opla Corsa, jadący od strony Gniezna w kierunku Kłecka, wykonywał manewr wyprzedzania. Prawdopodobnie wpadł w poślizg i zderzył się z nadjeżdżającym zna przeciwka volkswagenem golfem" - informuje st. asp. Rafał Chełmikowski, zastępca naczelnika Wydziału ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie.

Nie żyje pasażer opla. Kierowca opla oraz kierowca i pasażer golfa są ranni. Zostali zabrani do szpitala.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane