środa, 15 stycznia 2014 11:03

Strażacy znaleźli zwłoki 60- letniej kobiety!

 

Makabrycznego odkrycia dokonali strażacy w Gnieźnie. W domu przy ul. Sobieralskiego znaleźli oni zwłoki 60-letniej kobiety.

60-letnia kobieta, której zwłoki znaleziono przed kilkoma dniami w domu przy ul. Sobieralskiego, mieszkała razem z 91-letnią matką, która tego dnia od rana nie miała z nią kontaktu. Gdy policjanci zainteresowali się tą sprawą , mieszkanie było zamknięte i musieli interweniować przedstawiciele Staży Pożarnej. Weszli oni przez okno mieszkania 91-letniej staruszki, dokonując makabrycznego odkrycia zwłok jej córki. Sprawę bada Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie oraz  Prokuratura.

"Do tego zdarzenia doszło w godzinach wieczornych. Oficer dyżurny otrzymał informację, że w mieszkaniu najprawdopodobniej zamkniętym na klucz znajduje się 91-letnia kobieta, która wzywała pomocy. Policjanci nawiązali kontakt ze staruszką. Dowiedzieli się tez , że mieszka ona z 60-letnią córką. Staruszka od rana nie miała z nią kontaktu, nic nie jadła, źle się czuje i potrzebuje pomocy. Podjęto rozmowy z sąsiadami oraz podjęto starania, żeby nawiązać kontakt z córką. Starania te, niestety, okazały się bezskuteczne. Na miejsce wezwano straż pożarną , strażacy weszli do mieszkania przez okno dokonując makabrycznego odkrycia zwłok 60- letniej kobiety. Na miejscu pojawili się policjanci dochodzeniowo-śledczy oraz prokurator, który zdecydował o tym, że ciało córki zostanie przekazane rodzinie, która zgodziła się zaopiekować staruszką.- mówi asp. Anna Osińska, oficer prasowy KPP w Gnieźnie..


 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane