czwartek, 02 stycznia 2014 10:05

25-latek biegał w "stroju Adama", sylwester i Nowy Rok raczej spokojne

 

W nocy z 1 na 2 stycznia 2014 roku gnieźnieńska policja zatrzymała na ulicy Warszawskiej 25-latka biegającego nago po ulicy.

Funkcjonariusze, którzy udali się na miejsce zdarzenia, mieli problemy z nawiązaniem kontaktu z młodym mężczyzną (okazał się nim 25-letni mieszkaniec gminy Wągrowiec; nie udało nam się ustalić, czy był pod wpływem alkoholu lub narkotyków). Wezwano karetkę pogotowia ratunkowego, która przewiozła zatrzymanego do szpitala. Nie wiadomo, czy wcześniej dopuszczał się on podobnych czynów.

Ogółem sylwester i Nowy Rok w Pierwszej Stolicy Polski i powiecie gnieźnieńskim przebiegały jednak raczej spokojnie. Policjanci odnotowali 60 interwencji. Dotyczyły one głównie awantur i nieporozumień rodzinnych, a także zgłoszeń w sprawie odpalanych petard i fajerwerków. Jedna z ciekawszych sytuacji miała związek z chłopakiem, który w wyniku szarpaniny został pokiereszowany przez dziewczynę.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane