czwartek, 17 listopada 2022 12:17

Kolejne zderzenie na skrzyżowaniu w Kiszkowie

 
Kolejne zderzenie na skrzyżowaniu w Kiszkowie źródło: OSP Kiszkowo

Do kolejnego w ostatnim czasie zderzenia na feralnym skrzyżowaniu w Kiszkowie doszło w czwartkowe przedpołudnie.

Do zdarzenia doszło 17 listopada, około godziny 10 na skrzyżowaniu ul. Gnieźnieńskiej i Pobiedziskiej. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, miało tam miejsce czołowo-boczne zderzenie samochodu dostawczego z osobowym.

Samo zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja - żadnemu z podróżujących nic się nie stało, a wezwany zastęp OSP Kiszkowo zabezpieczył uszkodzonego dostawczaka oraz rozlane na jezdni płyny eksploatacyjne. Okoliczności zdarzenia ustala policja.

Dodajmy iż samo zdarzenie miało miejsce na skrzyżowaniu, gdzie notorycznie dochodzi do kolizji i wypadków - dzieje się to mimo istniejącego oznakowania pionowego i poziomego, a dodatkowo to pierwsze funkcjonuje także jako pulsujące. 

źródło: OSP Kiszkowo

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane