wtorek, 15 listopada 2022 14:53

Okradał sklep. Rozpoznali go mieszkańcy, a teraz usłyszał zarzuty

 
Policjanci dziękują mieszkańcom, którzy pomogli wskazać sprawce kradzieży w jednym ze sklepów.

Kilkanaście dni temu policjanci opublikowali komunikat, w którym prosili o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny uwiecznionego przez sklepowy monitoring. Dzięki sygnałom od obywateli, udało się go zidentyfikować - nie jest to jednak jeden ze znanych polskich polityków, jak twierdziło wielu komentujących.

- Dzisiaj gnieźnieńscy śledczy postawili zarzut kradzieży 39-letniemu mieszkańcowi naszego powiatu, który między 8 czerwca a 24 lipca 2022 roku w markecie budowlanym mieszczącym się przy ulicy Składowej (na terenie Galerii Piastovej) w Gnieźnie  dopuścił się kradzieży - informują policjanci z KPP Gniezno.

Podczas tych kilku wizyt w sklepie 39-latek ukradł wkrętarkę, spodenki robocze, obuwie robocze, 2 plecionki, 6 łączników, koszulkę o łącznej wartości ponad 600 złotych. Policjanci dziękują za udzielone im informacje.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane