wtorek, 15 listopada 2022 11:55

Zderzenie dwóch samochodów w Jankowie Dolnym

 

We wtorkowe przedpołudnie na szosie prowadzącej przez Jankowo Dolne doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.

Zdarzenie miało miejsce 15 listopada, po godzinie 10.30. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na łuku drogi na wysokości gościńca, doszło do czołowo-bocznego zderzenia dwóch samochodów osobowych. W wyniku tego droga została zablokowana. Pierwszy na zdarzenie najechał patrol Straży Ochrony Kolei.

Na miejsce przybyły zadysponowane zastępy OSP Strzyżewo Smykowe oraz JRG Gniezno, które zabezpieczyły uszkodzone pojazdy. Wszyscy podróżujący wysiedli z aut o własnych siłach, a jedna z nich, skarżąca się na swoje zdrowie, wymagała wezwania zespołu ratownictwa medycznego.

Okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch na drodze był zablokowany, a następnie wahadłowo kierowany przez parking.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane