poniedziałek, 14 listopada 2022 15:49

Zamknięcie drogi przez Krzyszczewo

 

W związku z rozpoczynającymi się pracami na drodze gminnej, prowadzącej przez Krzyszczewo, zostaje zmieniona organizacja ruchu w tej okolicy.

Remont drogi obejmie odcinek od rejonu wiaduktu , przez dolinę i most, Krzyszczewo i dalej aż do skrzyżowania z szosą z Gniezna do Zdziechowy. W związku z tym mieszkańcy tej okolicy muszą być nastawieni na spore utrudnienia w ruchu. Zaczną one obowiązywać od 16 listopada br.

- W związku z rozpoczęciem prac przy budowie nowej drogi od Pyszczyna przez Krzyszczewo do Pyszczynka wyznaczony został objazd drogą wojewódzką 194 do Modliszewa i dalej drogą powiatową przez miejscowości Napoleonowo i Zdziechowa. Ze względu na rozbiórkę i nowo budowany obiekt mostowy, przejazd w tym miejscu będzie również niemożliwy dla służb ratunkowych. Na pozostałych odcinkach zamkniętych dróg dojazd do posesji zostanie zapewniony - poinformował Urząd Gminy Gniezno.

Planowana zamiana organizacji ruchu potrwa do 30 września 2023 roku. Po jej ukończeniu mieszkańcy zyskają nową, szerszą drogę w miejsce obecnej - starej i mocno zdegradowanej.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane